İleri Excel Kursu


Bu haber 2016-09-30 17:49:09 eklenmiş ve 277 kez görüntülenmiştir.

Excel programının öğrenme seviyesi olarak düşük-orta-ileri şeklinde sınıflandırabiliriz. Bu sınıflandırmanın yapılmasının nedeni excelin çok geniş kapsamlı bir program olmasıdır. Birçoğu excel ile sadece basit dört işlem yaparken, aslında excel sadece ondan ibaret değildir. Excel’in sadece ondan ibaret olmadığını, gideceğiniz ileri excel kursu ile çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Revit Kursu

Autodesk programı olan revit, autocad programını andırmaktadır. Revit ile birçok çizimi yapıp, modelleme ile gerçek halini gösterebilirsiniz. Birçok sektörde kullanılan bu program daha çok inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Revit kursu ile çok rahat bir şekilde programın kullanımını öğrenebilirsiniz. Kurs ya da başka bir eğitim yeri olmadan, bu programı tek başına öğrenmek oldukça zordur.

Photoshop Kursu

Photoshop programı ile kaliteli ve profesyonel çizimler yapabilirsiniz. Daha çok tasarım alanında kullanılan bu programlar, grafik işleri ile ilgilenenlerin ilgi alanı olmuştur. Program yapısı itibariyle çok karmaşık olup, gidilecek olan photoshop kursu ile bu karmaşıklığı en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Programın özelliklerini ve neler yapabileceğinizi bu adresten biladim.com  görebilirsiniz.

ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA