Sahte Para Kontrol Makinesi


Bu haber 2016-09-30 17:49:39 eklenmiş ve 210 kez görüntülenmiştir.

Gelişen teknoloji ile yararlı yenilikler çıktığı kadar zararlıları da oldu. Bunlardan biri de “sahte para”. Ticareti yolundan saptıran bu tür tuzaklara düşmemek için sahte para kontrol makinesi ortaya çıkmıştır. Bu makine sayesinde ticarette güvenilir alışverişin önü açılmıştır.

Sahte Para Dedektörü

Günümüzde yaygınlaşan sahte para dedektörü kolay ve hızlı kullanım için gelişmeye devam etmektedir. Ufak boyutlarda kolay taşınabilir boyutlarıyla kullanıma oldukça uygundur. Yazılı ve sesli uyarım özellikleri, birçok para birimini tanıma özelliği ve çeşitli sistem eklentileriyle işinizi kolaylaştırmak için birebir. 

Para Sayma Makinesi Fiyatları

Para sayma makinesi fiyatları boyut ve işlev gelişimine göre değişkendir. Sayma hızına, enerji tasarrufu özelliklerine, ekran göstergesine, gürültü düzeyine ve aynı anda farklı cins paraları saymasına göre çeşitlenerek birçok seri ortaya çıkmıştır. Verdiği hizmete göre en düşük 300, en yüksek 16.000 lira fiyatı vardır. Kaliteli, hesaplı ve işlev özellikleriyle geniş ürün yelpazesine sahip bir marka arıyorsanız parasistem.com adresine göz atarak aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Ajans Gazete Güncel Haberler Bulunmaktadır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA