Klima Dediğin Bakımlı Olmalıdır.


Bu haber 2017-06-13 13:56:27 eklenmiş ve 380 kez görüntülenmiştir.

 

            Klimasız geçen yaz ayları, çekilmez olur. Bu nedenle, klima almak veya mevcut klimayı bakıma tabi tutmak, yaz aylarında rahat etmeniz sağlanacaktır. Klima montajı veya de montajı gibi Altunizade klima servisi hizmetleri, başarılı bir şekilde sağlayan firmamız, filtre kısmı temizliği toz ve polen temizliğini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

            Klimanın önemli parçası olan filtre, fan ve gaz bölümleri, özel olarak bakımı yapılmalıdır. Filtrenin temizliği ve fanın temizliği ile klima hava almaya başlar. Fan sıkışması denilen arızanın giderilmesiyle birlikte, klima fanı kolay bir şekilde dönmeye başlar. Gazı az kalan klimalarda, gaz tam bitmeden gaz takviyesi yapılmalıdır.

 

 Klimanın Bakımında Zamanlama

 

            Yaz aylarında verimli ve iyi çalışan klimalar için, yapılması gereken en önemli şey, yaz aylarına girmeden klima bakım işlemlerinin tamamlanmasıdır. Klima bakımının başarılı bir şekilde gerçekleşmesiyle birlikte, yaz aylarında rahat rahat kullanacağınız klimalara kavuşabilirsiniz. Her türlü klima parçası ve gaz çeşitlerini tedarik edebilen Kavacık klima servisi firmamız, klimasız yaz sıcaklarına kalmadan, kolay bir şekilde bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Günlük yaşantımızın en önemli parçası olan klimalar, konusunda uzman olan çözüm yöntemlerini sunmaktadır.

 

 Eleman farkı

 

            Sertifikalı ve konusunda uzman, tecrübeli elemanlarla, klima bakım işlemleri, başarıyla gerçekleştirilmektedir. Uzman çözüm yöntemleriyle, Koşuyolu klima servisi, klima konusunda bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Elektronik parça temini ve diğer parçaların temini gibi birçok işlemi başarıyla gerçekleştiren uzman servis elemanlarımız, servis işlemlerini, etkili bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

 

 

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım