İNTERNET ORTAMINDA HIZLA YAYGINLAŞAN BİR ÖDEME SİSTEMİ: PAYKASA

İNTERNET ORTAMINDA HIZLA YAYGINLAŞAN BİR ÖDEME SİSTEMİ: PAYKASA
Bu haber 2016-10-24 13:46:36 eklenmiş ve 399 kez görüntülenmiştir.

İNTERNET ORTAMINDA HIZLA YAYGINLAŞAN BİR ÖDEME SİSTEMİ: PAYKASA

 

Her alana sirayet eden ve kullanıcılarının her geçen gün artış gösterdiği internet sistemleri, günümüzün en önemli sektörlerinden birisini oluşturuyor. Özellikle alışveriş ihtiyacı söz konusu olduğunda internet, alışveriş yapanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir sistemi oluşturuyor.

Bu durumun oluşmasında, internet üzerinden istenilen ürünlere daha kolay ulaşılması, ürünlerin adrese teslim edilme gibi kolaylıklarla sunulması önemli bir rol oynuyor. Bu alandaki avantajlar bununla sınırlı kalmıyor. Ödeme seçeneklerinde görülen artışlarda internet kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Bu ödeme seçenekleri arasında, en önemli ve en büyük kolaylığı sağlayan sitemdir paykasa. Paykasa sistemleri ön ödemeli bir sistemden oluşur ve tek kullanımlıktır. Bir kez kullanıldıktan sonra kendisini imha eder.

16 haneden oluşan bir pin sistemi içerir paykasa. Alışveriş işleminizde bu 16 haneli kodu girdiğinizde ödeme kartınızdan çekilir.

Paykasa kartının sunduğu tüm avantajların içerisinde para üstü sisteminin olmaması da geliyor. Tek kullanımlık değere sahip olduğundan güvenlik sorunlarını ortadan kaldırıyor.

 

İnternette Güvenli Alışveriş

 

Telefon, tablet ve bilgisayar sistemleri aracılığı ile bağlandığınız internet sayesinde gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde güvenliğinizi sağlayan bir sisteme sahiptir paykasa.

Tek kullanımlık bir kart olduğundan dolayı, kart bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir şekilde alışverişi gerçekleştirmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken işlem internet üzerinden yapılan alışverişlerde hızla yaygınlaşan paykasa ile ödeme seçeneğini kullanmak ve gerekli 16 hanelik kodu alışveriş sitesinde kullanmak olacaktır.

 

 

 

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım