Google Playden Sıkılanlar için Farklı Bir Android Mağazası

Google Play’e alternatif bir uygulama olan Mobogenie Mağaza indirmenin avantajları ve özellikleri hakkında bilgi verelim.
Bu haber 2016-10-25 18:45:23 eklenmiş ve 354 kez görüntülenmiştir.

Google Play’e alternatif bir uygulama olan Mobogenie Mağaza indirmenin avantajları ve özellikleri hakkında bilgi verelim. Birçok uygulama indirmek yerine Mobogenie indirmek pratik ve tek uygulamada birçok uygulamanın yaptıklarını yapmaya yarar. Mobogenie Mağaza Android cihazlarda çok eğlenceli kişiselleştirme uygulamadır. Bu uygulama sayesinde zil sesleri, duvar kağıtları, saat görüntüsü,  arka plan ayarları, yeni uygulamalar gibi birçok konuda kişiselleştirme ayarı yapabilirsiniz.

Zengin uygulama içeriği ile tabiri caizse uygulamadan uygulamaya koşacaksınız. Mobogenie Marketin filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz uygulamaya erişebileceksiniz. Aradığınız uygulamayı yüzlerce hatta binlerce uygulama içerisinden tam istediğinizi bulmak konusunda da usta bir uygulama olan Mobogenie Market size en iyi uygulamaları sağlayacaktır. Fakat Mobogenie Market için bir dezavantajda mevcut. Uygulamaları Google Playe yönlendirmesi biraz istenmeyen bir durum gibi görünüyor. Google Playe sormasından dolayı uygulamaları doğrudan indirmiyor. Mobogenie Markette uygulamaları doğrudan indirmek mümkün olsaydı çok daha avantajlı olurdu.

Mobogenie Marketin bir başka avantajı ise en çok indirilen uygulamaların hangileri olduğunu ne kadar indirildiğini ne işe yaradığını ve bunun gibi size fikir verecek birçok uygulamayı da görüntülemektedir.

Ancak buna rağmen öyle bir avantajı da var ki, arayıp göremediğiniz veya bulunan uygulamaların görülmesi için çok işe yarayan bir uygulamadır. Google Play aracılığı ile Uptodown'da bu uygulamaları indirmek mümkün.

 

Android 2.2 ve ya daha üstü sürümler için uygundur. Başka sistem gereksinimi yoktur.

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
izmir web tasarım