Garantili Teknik Servis Hizmeti

Vizyonunu diğer markalara fark yaratmak olarak belirleyen Alarko sahip olduğu bu bakış açısını üretmiş oldukları kombilere de taşıyarak Alarko kombi olarak diğer bir çok marka kombiye hem üretim kalitesi olarak hem de tercih edilen kombi markası olarak fark atmaktadır.
Bu haber 2016-10-25 18:47:41 eklenmiş ve 102 kez görüntülenmiştir.

Vizyonunu diğer markalara fark yaratmak olarak belirleyen Alarko sahip olduğu bu bakış açısını üretmiş oldukları kombilere de taşıyarak Alarko kombi olarak diğer bir çok marka kombiye hem üretim kalitesi olarak hem de tercih edilen kombi markası olarak fark atmaktadır.

 

Alarko kombi bu vizyon anlayışı altında beşi yoğuşmalı üçü ise konvansiyonel olmak üzere toplamdan sekiz adet kombi modeli üretmiştir.

 

Alarko konvansiyonel kombilerde Serena modeli efsanevi model olarak bilinmektedir. Sancaktepe baymak kombi servisi bu model son yıllarda yeni özellikler katılarak yeniden üretime girmiş ve bir üst seviyeye ulaştırılmıştır. Gazla çalışma sistemine uygun olarak üretilen bu kombinin güvenlik sistemi ise TS EN 483 ve TS EN 625 standartlarına uygun olarak üretilmiş ve belgelendirilmiştir. Bu belgelerinin bulunması Alarko kombilerin kullanıcılarına vermiş olduğu bir güven sertifikası olarak adlandırılabilir. Ayrıca Alarko kombinizdeki 4 ve 6 nolu ayarları kullanarak tasarruf moduna geçebilir ve yakıt tüketiminden tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

Alarko kombinin Harmoni D serisinde ise Gaz yakan cihazlara ait yönetmeliğe uygunluk, Verimlilik Gereklerine dair Yönetmeliğe uygunluk, elektromanyetik uyumluluk ve alçak gerilim yönetmeliğine uyumluluk belgelerinin bulunması bir çok kombi markasında bulunmayan güvenlik belgelerini bünyesinde bulundurmasıyla diğerlerine fark atmaktadır.

 

Alarko kombi konvansiyonel Trendy-D serisi ise kombi tasarımında kişiselleştirme devrimini başlatarak  yine diğer kombi markalarına fark atmaktadır.Ayrıca Avrupa standartlarına uygun olarak 2H VE 2E; 20 mbar giriş basınçlı ayarlanabilir çıkışlı G20 gazı, 3 B/P 29 mbar giriş basınçlı ayarlanabilir çıkışlı G30 VE G31 gazlarının her türlü karışımı ve 3+ ayarlanamaz çıkışlı ve sırasıyla 29/ 37 G/30, G/31 gazlar için cihaz donanımına sahip olup bu donanımını da belgelendirmiştir.

 

Alarko kombi yoğuşmalı kombiler serisinde de yukarıda bahsedilen bütün güvenlik belgelerini elinde bulundurarak güvenli kombi üreticisi belgesini resmen eline almıştır. Alarko kombi ayrıca yoğuşmalı kombilerinde tam yoğuşma sistemi kullanarak sadece 133 W lık bir enerji tüketimiyle % 108’ e kadar ulaşan bir ısı verimliliği sağlamaktadır. Ayrıca hem ısıtma hem de suyun ısınmasında yoğuşma kullanması ile de Türkiye’de bir ilke imza atmış olan Alarko kombi, villalarda ya da iki ya da üç katlı dairelerde kullanıma uygunluğu ile de diğer kombi markalarının tüketiciye veremediklerini vermekte ve bir kez daha farkını ortaya koymaktadır.  

 

Bunların yanında Alarko kombi diğer marka kombilerde olmayan bir kombi sistemi olan solar kombi sisteminin kurarak da solan kombilerinin güneş enerjisiyle uyumlu çalışmasını sağlamakta ve güneş enerjisini en verimli kullanan kombi markası olarak öne çıkmaktadır.

 

 

Tüm bunların yanı sıra Alarko kombilerin sunmuş olduğu fiyatlandırma uygulaması da vermiş olduğu hizmet ayrıcalığına nazaran oldukça makul bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde Alarko kombinin kullanıcılarına vermiş olduğu vizyon sözünü tutmuş olduğunu görmek kullanıcıları tarafından büyük takdir toplarken yine kullanıcı memnuniyetini en mükemmel düzeyde elinde tutan marka olmasını sağlamıştır.

Detaylı bilgi için ve teknik servis çağırmak için 

http://servismerkezim.org/sancaktepe-baymak-servisi/
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP

Ajans Gazete, Haberler, Son Dakika Haberler
Evdema Nakliyat sizlere istanbul anadolu bölgesinde güvenli nakliyat hizmeti sunmktadır.Evden Eve Nakliyat Nur Nakliyat sektörün öncü firmalarından olan ve her geçen gün büyüyen referans lisesi ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.Nakliyat Garanti Nakliyat firmamız sizlere İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye'de Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Garanti Nakliyat Gebze Evden Eve Nakliyat denildiğinde ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.Gebze Evden Eve Nakliyat
© Copyright 2016 Ajans Gazete. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
eskişehir escort bayan sex hikaye