Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
AJANS GAZETE MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Armağan Evler Mahallesi, Alemdağ Cd. No:234, 34760 Ümraniye/İstanbul
 Tel: 08503434354

SORUMLU MÜDÜR
Gökhan TOKGÖZ
mail: gokhan@ajansgazete.com
gsm: +90 5424878761

EDİTÖRLER

Ali Rıza SÖNMEZ 
mail: aliriza@ajansgazete.com
gsm: +90 5443796735

Murat TÜRKEN 
mail: murat@ajansgazete.com
gsm: +90 5364353290

Kerim TAŞDÖĞEN
mail: kerim@ajansgazete.com
gsm: +90 5335434756

SPOR EDİTÖRÜ
Ferdi AÇIKGÖZ
mail: ferdi@ajansgazete.com
                    gsm: +90 5428733452             

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Eda AĞAÇLIK
mail: eda@ajansgazete.com
gsm: +90 5436124523

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@ajansgazete.com

HUKUK DANIŞMANI
Halis DEMİR
gsm: +90 532581732

ALTYAPI ve TEMA
Gazisoft Bilişim Hizmetleri

Bilgi ve Destek Hattı

08503434354

Servis Yer Sağlayıcı
Kınıklı Mahallesi, Hüseyin Yılmaz Caddesi
No:67 D Blok, 34394 Pamukkale/Denizli

REKLAM VE TANITIMLAR İÇİN
reklam@ajansgazete.com

UYARI
“Ajansgazete.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AJANS GAZETE MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 Ajansgazete.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Ajansgazete.com’a aittir. Ajansgazete.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Ajansgazete.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Ajansgazete.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Ajansgazete.com'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Ajansgazete.com However, sometimes the Ajansgazete.com uses third parties to process your information. Ajansgazete.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Ajansgazete.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Ajansgazete.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Ajansgazete.com and its services. When you use Ajansgazete.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Ajansgazete.com cookies section of our full Privacy Policy.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX